LED DRIVER Xi LP 150W 0.3-1.05A S1 WL I145 TR - 929003912680
2.116,14₺
Vergiler Hariç: 1.763,45₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 929003912680
- SKU: 929003912680
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Xitanium |
| Çıkış Tipi | Constant Current |
| Karartma | 1-10 V, Timing (DynaDimmer) |
| Giriş Voltajı | 202-254 VAC |
| Çıkış Gücü | 163 W |
| Çıkış Voltajı | 120-214 VDC |
| Çıkış Akımı | 300 mA-1.05 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 93.5 % |
| Güç Faktörü | 0.95 |
| Koruma | OLP, OPP, OTP, SCP |
| Uzunluk | 142.5 mm |
| Genişlik | 67.2 mm |
| Yükseklik | 38 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +55 °C |