LED DRIVER 6W 500mA CC NON-DIMM IP67 - GE-97500
80,17₺
Vergiler Hariç: 66,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GE-97500
- SKU: GE-97500
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | GENERAL ELECTRIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Plastic SL |
| Çıkış Tipi | Constant Current |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 120-240 VAC |
| Çıkış Gücü | 6 W |
| Çıkış Voltajı | 2-13 VDC |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 70 % |
| Güç Faktörü | 0.5 |
| Koruma | N/A |
| Uzunluk | 60 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +50 °C |