LED DRIVER 60W 24V CV NON-DIMM IP67 HEC - HEC-60LVN-24PSCF
501,08₺
Vergiler Hariç: 417,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HEC-60LVN-24PSCF
- SKU: HEC-60LVN-24PSCF
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | HEC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LVN-P |
| Çıkış Tipi | Constant Voltage |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 90-264 VAC |
| Çıkış Gücü | 60 W |
| Çıkış Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Akımı | 0-2.5 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 88 % |
| Güç Faktörü | 0.95 |
| Koruma | OCP, OPP, OTP, SCP |
| Uzunluk | 146 mm |
| Genişlik | 46 mm |
| Yükseklik | 34 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |