LED DRIVER 60W 1400mA CC NON-DIMM IP65 - LF-GLD060YA1400U(P)
499,83₺
Vergiler Hariç: 416,52₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: LF-GLD060YA1400U(P)
- SKU: LF-GLD060YA1400U(P)
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | LIFUD |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | GLDxxxYA |
| Giriş Voltajı | 220-240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 20-43 VDC |
| Çıkış Akımı | 1.4 A |
| Uzunluk | 210 mm |
| Genişlik | 31 mm |
| Yükseklik | 23 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +50 °C |