LED DRIVER 40W 1050mA CC NON-DIMM IP65 - LF-GLD040YA1050U(P)
233,84₺
Vergiler Hariç: 194,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LF-GLD040YA1050U(P)
- SKU: LF-GLD040YA1050U(P)
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | LIFUD |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | GLDxxxYA |
| Giriş Voltajı | 220-240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 20-38 VDC |
| Çıkış Akımı | 1.05 A |
| Uzunluk | 145 mm |
| Genişlik | 31 mm |
| Yükseklik | 23 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +50 °C |