LED DRIVER 36W 1050mA CC PHASE DIMM IP67(12-35V) - LED 36 CC 1050 P
367,46₺
Vergiler Hariç: 306,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LED 36 CC 1050 P
- SKU: LED 36 CC 1050 P
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | LIGHTECH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Çıkış Tipi | Constant Current |
| Karartma | N/A |
| Giriş Voltajı | 220-240 VAC |
| Çıkış Gücü | 36 W |
| Çıkış Voltajı | 4-36 VDC |
| Çıkış Akımı | 1.05 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | N/A |
| Güç Faktörü | 0.98 |
| Koruma | N/A |
| Uzunluk | 133.35 mm |
| Genişlik | 40.4 mm |
| Yükseklik | 30.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |