LED DRIVER 100W 24V CV NON-DIMM IP66 - GE-67825
668,11₺
Vergiler Hariç: 556,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GE-67825
- SKU: GE-67825
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | GENERAL ELECTRIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Çıkış Tipi | Constant Voltage |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 120-277 VAC |
| Çıkış Gücü | 96 W |
| Çıkış Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Akımı | 4 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP54 |
| Verimlilik | N/A |
| Güç Faktörü | 0.9 |
| Koruma | N/A |
| Uzunluk | 240 mm |
| Genişlik | 44.4 mm |
| Yükseklik | 30 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +55 °C |