LENS SINGLE WIDE Z5 W/O TAPE LEDIL - C11252_STRADA-C2
40,77₺
Vergiler Hariç: 33,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C11252_STRADA-C2
- SKU: C11252_STRADA-C2
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Strada |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | Single |
| Görüş Açısı | 124 ° |
| Montaj Tipi | Screw, Position Pin |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | Spot |
| İlgili Ürünler | Z5, Z5-M1, Z5-M2, Z5-P1 |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 19.6 mm |
| Genişlik | 15.5 mm |
| Yükseklik | 6.9 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.