LENS SINGLE ASYM. Z5 WITH TAPE LEDIL - CA11426_STRADA-T-DW
50,96₺
Vergiler Hariç: 42,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CA11426_STRADA-T-DW
- SKU: CA11426_STRADA-T-DW
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Strada |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | Single |
| Görüş Açısı | Asymmetric |
| Montaj Tipi | Adhesive Tape, Position Pin |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | Asymmetric |
| İlgili Ürünler | Z5, Z5-M1, Z5-M2, Z5-P1 |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 19.6 mm |
| Genişlik | 15.5 mm |
| Yükseklik | 10.7 mm |
Etiketler:
LENS SINGLE ASYM. Z5 WITH TAPE LEDIL - CA11426_STRADA-T-DW
, CA11426_STRADA-T-DW
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.