LENS MULTI 8in1 IP TYPE2 66x60x7.6mm PC - SVLS008A20PC
46,69₺
Vergiler Hariç: 38,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SVLS008A20PC
- SKU: SVLS008A20PC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | SAVIOR OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SVLS |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 8 in 1 |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 66 mm |
| Genişlik | 60 mm |
| Yükseklik | 8.7 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.