LENS MULTI 8in1 IP 80°-100° 49.50x49.50x7.0mm PC - SVLF008W10PC
43,35₺
Vergiler Hariç: 36,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SVLF008W10PC
- SKU: SVLF008W10PC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | SAVIOR OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SVLF |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 8 in 1 |
| Görüş Açısı | 80-100 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 7 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 8in1 IP 80°-100° 49.50x49.50x7.0mm PC - SVLF008W10PC
, SVLF008W10PC
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.