LENS MULTI 4in1 TYPE3 49.9x49.9x6.5mm PC - SVLS004A30PC
38,35₺
Vergiler Hariç: 31,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SVLS004A30PC
- SKU: SVLS004A30PC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | SAVIOR OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SVLS |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 4 in 1 |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 6.5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.