LENS MULTI 2x6 T2M-75x150D 3535/5050 173x71.4MM IP - HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1
105,74₺
Vergiler Hariç: 88,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1
- SKU: HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | HONJU OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 12 in 1 |
| Görüş Açısı | 125 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PC |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 173 mm |
| Genişlik | 71.4 mm |
| Yükseklik | 5.5 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 2x6 T2M-75x150D 3535/5050 173x71.4MM IP - HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1
, HZ-SL-173X71-TIIM-R-12H1
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.