LENS MULTI 2X6 IP 3535 - ILENS796-R17371-T3M-12H1
151,84₺
Vergiler Hariç: 126,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ILENS796-R17371-T3M-12H1
- SKU: ILENS796-R17371-T3M-12H1
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | ILLINOIS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | R17371 |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 12 in 1 |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | Screw |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | Cree XPG3, Cree XTE, Seoul SZ5 M3, Seoul SZ5 M4, Samsung LH351B, Nichia NVSW219D, Osram Oslon Square |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 173 mm |
| Genişlik | 71 mm |
| Yükseklik | 7.6 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 2X6 IP 3535 - ILENS796-R17371-T3M-12H1
, ILENS796-R17371-T3M-12H1
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.