LENS MULTI 22in1 90° 280x40MM PMMA - ILENS184-28040-90-22H1-N
108,86₺
Vergiler Hariç: 90,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ILENS184-28040-90-22H1-N
- SKU: ILENS184-28040-90-22H1-N
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | ILLINOIS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 22 in 1 |
| Görüş Açısı | 90 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 280 mm |
| Genişlik | 40 mm |
| Yükseklik | 6.2 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 22in1 90° 280x40MM PMMA - ILENS184-28040-90-22H1-N
, ILENS184-28040-90-22H1-N
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.