LENS MULTI 10X20 - ILENS770-R5050-90-4H1-NH
151,84₺
Vergiler Hariç: 126,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ILENS770-R5050-90-4H1-NH
- SKU: ILENS770-R5050-90-4H1-NH
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | ILLINOIS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | R5050 |
| Renk | White |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 4 in 1 |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | Screw |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | Seoul MJT 3030, Cree J SERİES, Samsung LM302Z+, Nichia NF2W 757 GR, Osram DURIS S5, Luxeon 3030 2D |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 8.3 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.