LED DRIVER 40W 9V CV NON-DIMM IP66 - PU040A009AP
400,86₺
Vergiler Hariç: 334,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PU040A009AP
- SKU: PU040A009AP
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | MOONS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | PU040xxxAP |
| Çıkış Tipi | Constant Voltage |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 90-305 VAC |
| Çıkış Gücü | 40 W |
| Çıkış Voltajı | 9 VDC |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Stil | N/A |
| Giriş Bağlantısı | N/A |
| Çıkış Bağlantısı | N/A |
| IP Koruma Sınıfı | IP66 |
| Verimlilik | N/A |
| Güç Faktörü | N/A |
| Koruma | N/A |
| Uzunluk | 95 mm |
| Genişlik | 70 mm |
| Yükseklik | 32 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |