LED DISPLAY 25X15MM RGB BACKLIGHT PANEL - S00B02-L
52,62₺
Vergiler Hariç: 43,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: S00B02-L
- SKU: S00B02-L
Ürün Detayları
| Kategori | Display Arka Işıklar |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Stili | Rectangular |
| Renk | Red, Green, White |
| İletim Voltajı | N/A |
| Test Akımı | 15 mA |
| Renk Sıcaklığı | N/A |
| Seriler | N/A |
| Uzunluk | 25 mm |
| Genişlik | 15 mm |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.