LED DRIVER Xi LP 320W 0.7-2.1A S1 WL AUX I230 - 929002882780
2.594,45₺
Vergiler Hariç: 2.162,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 929002882780
- SKU: 929002882780
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Xi LP |
| Çıkış Tipi | Constant Current-Programmable |
| Karartma | 1-10 V, Timing (DynaDimmer) |
| Giriş Voltajı | 220-240 VAC |
| Çıkış Gücü | 320 W |
| Çıkış Voltajı | 114-228 VDC |
| Çıkış Akımı | 700 mA-2.1 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Waterproof Cable |
| Çıkış Bağlantısı | Waterproof Cable |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 92 % |
| Güç Faktörü | 0.95 |
| Koruma | OLP, OPP, SCP |
| Uzunluk | 230 mm |
| Genişlik | 90 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |