LED DRIVER Xi LP 250W 0.5-1.5A S1 WL I215 - 929003389280
1.797,24₺
Vergiler Hariç: 1.497,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 929003389280
- SKU: 929003389280
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Xi LP |
| Çıkış Tipi | Constant Current-Programmable |
| Karartma | 1-10 V, Timing (DynaDimmer) |
| Giriş Voltajı | 220-240 VAC |
| Çıkış Gücü | 250 W |
| Çıkış Voltajı | 110-238 VDC |
| Çıkış Akımı | 500 mA-1.5 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Waterproof Cable |
| Çıkış Bağlantısı | Waterproof Cable |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 93 % |
| Güç Faktörü | 0.95 |
| Koruma | OLP, OPP, SCP |
| Uzunluk | 215 mm |
| Genişlik | 68 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |