LED DRIVER Xi LP 165W 0.2-0.7A S1 230V C170 sXt - 929001535406
0,00₺
Vergiler Hariç: 0,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 929001535406
- SKU: 929001535406
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Xi LP |
| Çıkış Tipi | Constant Current-Programmable |
| Karartma | 1-10 V, Timing (DynaDimmer) |
| Giriş Voltajı | 202-254 VAC |
| Çıkış Gücü | 165 W |
| Çıkış Voltajı | 100-300 VDC |
| Çıkış Akımı | 200-700 mA |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Push Button |
| Çıkış Bağlantısı | Push Button |
| IP Koruma Sınıfı | IP20 |
| Verimlilik | 93 % |
| Güç Faktörü | 0.99 |
| Koruma | OLP,OPP,SCP |
| Uzunluk | 170 mm |
| Genişlik | 100 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |