LED DRIVER 96W 700mA CC IP67 (68-137VDC) - TRC-096S070DT
534,49₺
Vergiler Hariç: 445,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TRC-096S070DT
- SKU: TRC-096S070DT
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | THOMAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TRC-096 |
| Çıkış Tipi | Constant Current |
| Karartma | N/A |
| Giriş Voltajı | 90-305 VAC |
| Çıkış Gücü | 96 W |
| Çıkış Voltajı | 68-137 VDC |
| Çıkış Akımı | 700 mA |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 91 % |
| Güç Faktörü | 0.9 |
| Koruma | OCP, OVP, OTP, SCP |
| Uzunluk | 201 mm |
| Genişlik | 67 mm |
| Yükseklik | 37 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |