LED DRIVER 48W 1050mA CC 0-10V DIMM IP67 - LED48CC1050EPD 97513
501,08₺
Vergiler Hariç: 417,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LED48CC1050EPD 97513
- SKU: LED48CC1050EPD 97513
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | LIGHTECH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Çıkış Tipi | Constant Current |
| Karartma | N/A |
| Giriş Voltajı | 220-240 VAC |
| Çıkış Gücü | 48 W |
| Çıkış Voltajı | 12-46 VDC |
| Çıkış Akımı | 1.05 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP20 |
| Verimlilik | N/A |
| Güç Faktörü | 0.95 |
| Koruma | N/A |
| Uzunluk | 134 mm |
| Genişlik | 40.16 mm |
| Yükseklik | 30.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |