LED DRIVER 25W 700mA CC 25W 36V CV 3in1-DIMM IP67 - DR025-036S070-TC
400,86₺
Vergiler Hariç: 334,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DR025-036S070-TC
- SKU: DR025-036S070-TC
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | TONLIER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DR025 |
| Çıkış Tipi | Constant Current/Voltage |
| Karartma | PWM, Resistance, Voltage |
| Giriş Voltajı | 100-305 VAC |
| Çıkış Gücü | 25 W |
| Çıkış Voltajı | 36 VDC |
| Çıkış Akımı | 700 mA |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 85 % |
| Güç Faktörü | 0.96 |
| Koruma | OLP, OTP, OVP, SCP |
| Uzunluk | 191 mm |
| Genişlik | 52 mm |
| Yükseklik | 38 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +60 °C |