LED DRIVER 25W 450mA CC NON-DIMM IP66 (19-56VDC) - TRC-025S045PS
200,43₺
Vergiler Hariç: 167,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TRC-025S045PS
- SKU: TRC-025S045PS
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | THOMAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TRC-025 |
| Çıkış Tipi | Constant Current |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 100-277 VAC |
| Çıkış Gücü | 25 W |
| Çıkış Voltajı | 19-56 VDC |
| Çıkış Akımı | 450 mA |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP66 |
| Verimlilik | 84 % |
| Güç Faktörü | 0.92 |
| Koruma | OCP, OVP, SCP |
| Uzunluk | 78 mm |
| Genişlik | 80 mm |
| Yükseklik | 26 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |