LED DRIVER 25W 24V CV NON-DIMM IP67 - LED 25 24V
233,84₺
Vergiler Hariç: 194,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LED 25 24V
- SKU: LED 25 24V
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | LIGHTECH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Çıkış Tipi | Constant Voltage |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 85-277 VAC |
| Çıkış Gücü | 25 W |
| Çıkış Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | N/A |
| Güç Faktörü | N/A |
| Koruma | N/A |
| Uzunluk | 134.8 mm |
| Genişlik | 40.1 mm |
| Yükseklik | 30.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |