LED DRIVER 120W 700mA CC 120W 172V CV IP67 TONLIER - DR120-172S070
601,30₺
Vergiler Hariç: 501,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DR120-172S070
- SKU: DR120-172S070
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | TONLIER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DR120 |
| Çıkış Tipi | Constant Current/Voltage |
| Karartma | Non Dimmable |
| Giriş Voltajı | 100-305 VAC |
| Çıkış Gücü | 120 W |
| Çıkış Voltajı | 172 VDC |
| Çıkış Akımı | 700 mA |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Hard Wired |
| Çıkış Bağlantısı | Hard Wired |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 92 % |
| Güç Faktörü | 0.96 |
| Koruma | OLP, OTP, OVP, SCP |
| Uzunluk | 211 mm |
| Genişlik | 68 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +60 °C |