LENS SINGLE - LL20ZZ-DTD20140L46
15,59₺
Vergiler Hariç: 12,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LL20ZZ-DTD20140L46
- SKU: LL20ZZ-DTD20140L46
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDLINK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DTD |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | N/A |
| Görüş Açısı | 20-140 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 270 mm |
| Genişlik | 70 mm |
| Yükseklik | 10.61 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.