LENS OPTIC 10MM FROSTED - 10414
72,53₺
Vergiler Hariç: 60,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 10414
- SKU: 10414
Ürün Detayları
| Kategori | THT - DİP Dirençler |
| Üretici Firma | ROYALOHM |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Tipi | Axial |
| Direnç Değeri | 1 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1 W |
| Bileşim | Wire Wound |
| Özel Özellik | Standard Product |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Voltajı | 500 V |
| Çap | 5 mm |
| Uzunluk | 12 mm |
| Genişlik | 25 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | ±400 PPM/°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.