LENS MULTI WİDE 2X6 173MMx71.4MM H:11.13MM - CS14130_HB-IP-2X6-W
371,71₺
Vergiler Hariç: 309,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CS14130_HB-IP-2X6-W
- SKU: CS14130_HB-IP-2X6-W
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 2x6 Array |
| Görüş Açısı | 60 ° |
| Montaj Tipi | Pin, Screw |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 173 mm |
| Genişlik | 71.4 mm |
| Yükseklik | 11.4 mm |
Etiketler:
LENS MULTI WİDE 2X6 173MMx71.4MM H:11.13MM - CS14130_HB-IP-2X6-W
, CS14130_HB-IP-2X6-W
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.