LENS MULTI STREETLIGHT Z5 50MMx50MM H:7.7MM LEDIL - CS14632_STRADA-2X2MX-DWC
234,36₺
Vergiler Hariç: 195,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CS14632_STRADA-2X2MX-DWC
- SKU: CS14632_STRADA-2X2MX-DWC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 2x2 Array |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 90 mm |
| Genişlik | 90 mm |
| Yükseklik | 13 mm |
Etiketler:
LENS MULTI STREETLIGHT Z5 50MMx50MM H:7.7MM LEDIL - CS14632_STRADA-2X2MX-DWC
, CS14632_STRADA-2X2MX-DWC
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.