LENS MULTI STREETLIGHT Z5 50MMx50MM H:6.0MM LEDIL - C13300_STRADA-2X2-T2
70,48₺
Vergiler Hariç: 58,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C13300_STRADA-2X2-T2
- SKU: C13300_STRADA-2X2-T2
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 2x2 Array |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | Glue, Pin, Screw |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 7.7 mm |
Etiketler:
LENS MULTI STREETLIGHT Z5 50MMx50MM H:6.0MM LEDIL - C13300_STRADA-2X2-T2
, C13300_STRADA-2X2-T2
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.