LENS MULTI SPOT 1X12 295MMx16MM H:8.0MM LEDIL - C13869_VANESSA-B-S
285,29₺
Vergiler Hariç: 237,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C13869_VANESSA-B-S
- SKU: C13869_VANESSA-B-S
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Round |
| LED Sayısı | 12 in 1 |
| Görüş Açısı | 17 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 295 mm |
| Genişlik | 16 mm |
| Yükseklik | 7.93 mm |
Etiketler:
LENS MULTI SPOT 1X12 295MMx16MM H:8.0MM LEDIL - C13869_VANESSA-B-S
, C13869_VANESSA-B-S
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.