LENS MULTI HIGH BAY Z5 50MMx50MM H:8.5MM LEDIL - C12361_HB-2X2-W
66,90₺
Vergiler Hariç: 55,75₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: C12361_HB-2X2-W
- SKU: C12361_HB-2X2-W
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | High Bay |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 2x2 Array |
| Görüş Açısı | 56 ° |
| Montaj Tipi | Glue, Pin, Screw |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | Cree MC-E, XP-E, XP-G, Lumileds-LUXEON Rebel |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 9.65 mm |
Etiketler:
LENS MULTI HIGH BAY Z5 50MMx50MM H:8.5MM LEDIL - C12361_HB-2X2-W
, C12361_HB-2X2-W
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.