LENS MULTI ASYM 21.65MMx286MM H:11.04MM - F14487_FLORENCE-1R-MAXI-
134,25₺
Vergiler Hariç: 111,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: F14487_FLORENCE-1R-MAXI-
- SKU: F14487_FLORENCE-1R-MAXI-
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | N/A |
| LED Sayısı | N/A |
| Görüş Açısı | Asymmetric |
| Montaj Tipi | Pin |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 286 mm |
| Genişlik | 21.7 mm |
| Yükseklik | 11 mm |
Etiketler:
LENS MULTI ASYM 21.65MMx286MM H:11.04MM - F14487_FLORENCE-1R-MAXI-
, F14487_FLORENCE-1R-MAXI-
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.