LENS MULTI ASYM 1X8 49.5MMx49.5MM H:8.00 MM LEDİL - C15034_STRADELLA-8-T2
70,48₺
Vergiler Hariç: 58,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C15034_STRADELLA-8-T2
- SKU: C15034_STRADELLA-8-T2
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | N/A |
| LED Sayısı | Multi-8 Pos |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | Pin, Screw |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 49.5 mm |
| Genişlik | 49.5 mm |
| Yükseklik | 5 mm |
Etiketler:
LENS MULTI ASYM 1X8 49.5MMx49.5MM H:8.00 MM LEDİL - C15034_STRADELLA-8-T2
, C15034_STRADELLA-8-T2
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.