LENS MULTI 33in1 90° 286x61MM PMMA - ILENS185-L28661-90-33H1-
164,04₺
Vergiler Hariç: 136,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ILENS185-L28661-90-33H1-
- SKU: ILENS185-L28661-90-33H1-
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | ILLINOIS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 33 in 1 |
| Görüş Açısı | 90 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 286 mm |
| Genişlik | 61 mm |
| Yükseklik | 8.6 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 33in1 90° 286x61MM PMMA - ILENS185-L28661-90-33H1-
, ILENS185-L28661-90-33H1-
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.