LENS MULTI 30in1 60°x145° 3030 84MMx107MM PC - LL30NI-CTJ60145L51
251,18₺
Vergiler Hariç: 209,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LL30NI-CTJ60145L51
- SKU: LL30NI-CTJ60145L51
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDLINK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CTJ |
| Renk | N/A |
| Stil | Round |
| LED Sayısı | 30 in 1 |
| Görüş Açısı | 60-155 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 107 mm |
| Genişlik | 84 mm |
| Yükseklik | 5 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 30in1 60°x145° 3030 84MMx107MM PC - LL30NI-CTJ60145L51
, LL30NI-CTJ60145L51
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.