LENS MULTI 2X2 ASYMMETRIC 48*143° 3535 50X50MM - ILENS228-R5050-PG14348-4
30,37₺
Vergiler Hariç: 25,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ILENS228-R5050-PG14348-4
- SKU: ILENS228-R5050-PG14348-4
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | ILLINOIS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | R5050 |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 4 in 1 |
| Görüş Açısı | Asymmetric |
| Montaj Tipi | Screw |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | Seoul MJT 3030, Cree J SERİES, Samsung LM302Z+, Nichia NF2W 757 GR, Osram DURIS S5, Luxeon 3030 2D |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 10.5 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 2X2 ASYMMETRIC 48*143° 3535 50X50MM - ILENS228-R5050-PG14348-4
, ILENS228-R5050-PG14348-4
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.