LENS MULTI 28in1 IP TYPE2 100x100x7.6mm PC - SVLS028A20PC
106,72₺
Vergiler Hariç: 88,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SVLS028A20PC
- SKU: SVLS028A20PC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | SAVIOR OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SVLS |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 28 in 1 |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 100 mm |
| Genişlik | 100 mm |
| Yükseklik | 7.6 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.