LENS MULTI 12in1 IP TYPE2&TYPE3 121.1x54.1x7.11mm - SVLS012A23PC
100,05₺
Vergiler Hariç: 83,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SVLS012A23PC
- SKU: SVLS012A23PC
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | SAVIOR OPTICS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SVLS |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 12 in 1 |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 121 mm |
| Genişlik | 54 mm |
| Yükseklik | 7.75 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 12in1 IP TYPE2&TYPE3 121.1x54.1x7.11mm - SVLS012A23PC
, SVLS012A23PC
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.