LENS MULTI 11in1 40°x130° 3535 62MMx82MM PC - LL11SE-DFY40130L52-W
133,96₺
Vergiler Hariç: 111,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LL11SE-DFY40130L52-W
- SKU: LL11SE-DFY40130L52-W
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDLINK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DFY |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 11 in 1 |
| Görüş Açısı | 40-130 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 82 mm |
| Genişlik | 62 mm |
| Yükseklik | 7.9 mm |
Etiketler:
LENS MULTI 11in1 40°x130° 3535 62MMx82MM PC - LL11SE-DFY40130L52-W
, LL11SE-DFY40130L52-W
, LED Optikleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.