LIGHTING SURGE PROTECT 240V SCRW - LSP05GI240SX3333
580,27₺
Vergiler Hariç: 483,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LSP05GI240SX3333
- SKU: LSP05GI240SX3333
Ürün Detayları
| Kategori | LED - Yüksek Gerilim Koruyucular |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LSP05GI |
| Montaj Tipi | Screw |
| Uzunluk | 56.76 mm |
| Genişlik | 46.36 mm |
| Yükseklik | 26 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |