ACRICH2 17,5W 220V CW 5300-5600K 1450LM CRI:80 - SMJD-3V16W1P3-Y1B1 2
1.071,86₺
Vergiler Hariç: 893,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMJD-3V16W1P3-Y1B1 2
- SKU: SMJD-3V16W1P3-Y1B1 2
Ürün Detayları
| Kategori | AC LED Modüller |
| Üretici Firma | SEOUL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Acrich2 |
| Renk | Cool White |
| Uygulamalar | General |
| Güç | 17.5 W |
| Işık Akısı | 1380-1450 lm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
ACRICH2 17
, 5W 220V CW 5300-5600K 1450LM CRI:80 - SMJD-3V16W1P3-Y1B1 2
, SMJD-3V16W1P3-Y1B1 2
, COB LEDler ve LED Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.