ACRICH2 13W 220V NW 4000K 980~1030LM CRI:80 - SMJE-3V12W1P3-Z4E3 2
699,16₺
Vergiler Hariç: 582,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMJE-3V12W1P3-Z4E3 2
- SKU: SMJE-3V12W1P3-Z4E3 2
Ürün Detayları
| Kategori | AC LED Modüller |
| Üretici Firma | SEOUL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Acrich2 |
| Renk | Neutral White |
| Uygulamalar | General |
| Konfigürasyon | Round |
| Güç | 13 W |
| Renk Sıcaklığı | 4000 K |
| Işık Akısı | 980-1030 lm |
| İletim Voltajı | 220 VAC |
| Renk Geriverim İndeksi | 80 |
| Görüş Açısı | 120 ° |
| Çap | 50 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
ACRICH2 13W 220V NW 4000K 980~1030LM CRI:80 - SMJE-3V12W1P3-Z4E3 2
, SMJE-3V12W1P3-Z4E3 2
, COB LEDler ve LED Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.