ACRICH2 13W 220V CW 5600-6000K 1210LM CRI:80 - SMJE-3V12W1P3-B Z4B2
699,16₺
Vergiler Hariç: 582,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMJE-3V12W1P3-B Z4B2
- SKU: SMJE-3V12W1P3-B Z4B2
Ürün Detayları
| Kategori | AC LED Modüller |
| Üretici Firma | SEOUL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Acrich2 |
| Renk | Cool White |
| Uygulamalar | General |
| Konfigürasyon | Round |
| Güç | 13 W |
| Renk Sıcaklığı | 5600-6000 K |
| Işık Akısı | 980-1030 lm |
| İletim Voltajı | 220 VAC |
| Renk Geriverim İndeksi | 80 |
| Görüş Açısı | 120 ° |
| Çap | 50 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
ACRICH2 13W 220V CW 5600-6000K 1210LM CRI:80 - SMJE-3V12W1P3-B Z4B2
, SMJE-3V12W1P3-B Z4B2
, COB LEDler ve LED Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.