LCD GRAPHIC 79.26X43X56X13MM 23 PIN - 1671TGPBTOPH-01
254,20₺
Vergiler Hariç: 211,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1671TGPBTOPH-01
- SKU: 1671TGPBTOPH-01
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik LCDler |
| Üretici Firma | MULTEK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çözünürlük | N/A |
| Dot Ölçüsü | N/A |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3 V |
| Arayüz | N/A |
| Arka Işık Tipi | LED, Blue |
| Sürücü Entegresi | N/A |
| Görüntüleme Alanı | 61.35x35.45 mm |
| LCD Modu | HTN Negative |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 12:00 |
| Dış Uzunluk | 79.3 mm |
| Dış Genişlik | 43.6 mm |
| Dış Yükseklik | 14.8 mm |
Etiketler:
LCD GRAPHIC 79.26X43X56X13MM 23 PIN - 1671TGPBTOPH-01
, 1671TGPBTOPH-01
, LCD Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.