LCD GRAPHIC 64X20MM - HS00A78C-YF62L-VA
291,39₺
Vergiler Hariç: 242,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HS00A78C-YF62L-VA
- SKU: HS00A78C-YF62L-VA
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik LCDler |
| Üretici Firma | HT DISPLAY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Çözünürlük | N/A |
| Dot Ölçüsü | N/A |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Arka Işık Tipi | N/A |
| Sürücü Entegresi | N/A |
| Görüntüleme Alanı | 64x20 mm |
| LCD Modu | N/A |
| Polarizatör/Görüş Yönü | N/A |
| Dış Uzunluk | 88 mm |
| Dış Genişlik | 48 mm |
| Dış Yükseklik | 13 mm |