LED DISPLAY 7 SEGMENT TN 4V
102,39₺
Vergiler Hariç: 85,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PDTP6291P
- SKU: PDTP6291P
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter ve Nümerik LCD Displayler |
| Üretici Firma | XIAMEN PRECISE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Display Tipi | 7 Segment |
| Karakter Sayısı Dijit/Dot | 6 Digit |
| Voltaj Değeri | 4 V |
| LCD Modu | TN |
| Rakam/Harf Ölçüsü | 28.5 mm |
| Görüntüleme Alanı | 127.2x39.5 mm |
| Dış Uzunluk | 130.2 mm |
| Dış Genişlik | 48.2 mm |
| Dış Yükseklik | 2.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +80 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.