LCD GRAPHIC STN POSITIVE YELLOW GREEN 5V - PCM1602B-FL-YBWC
216,07₺
Vergiler Hariç: 180,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PCM1602B-FL-YBWC
- SKU: PCM1602B-FL-YBWC
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | XIAMEN PRECISE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 16x2 |
| Karakter Boyutu | 0.56x0.61 mm |
| Görüntüleme Alanı | 64.5x16.4 mm |
| Arka Işık Tipi | LED, Yellow Green |
| Arayüz/Sürücü Entegre | ST7066U |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| LCD Modu | STN Yellow Green |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transflective W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | N/A |
| Dış Uzunluk | 84 mm |
| Dış Genişlik | 44 mm |
| Dış Yükseklik | 13 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
LCD GRAPHIC STN POSITIVE YELLOW GREEN 5V - PCM1602B-FL-YBWC
, PCM1602B-FL-YBWC
, LCD Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.